Ascultă

Numele şi datele de contact
ale persoanelor din conducerea D.G.R.F.P. Bucureşti,
aparat propriu şi instituţii subordonate

Direcţia Generală Regională a Finanţelor Publice Bucureşti

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Director general

 CÎRCIUMARU Nicoleta Mioara  Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota, nr.13, sector 2 020111 -  Nicoleta.Circiumaru.MB@anaf.ro

Director executiv

Colectare

 Ligia Mihaela URS 021.305.70.88  Ligia.Urs.MB@anaf.ro

Director executiv

Inspecţie fiscală

Cosmin GEORGESCU 021.305.70.89  Cosmin.Georgescu.MB@anaf.ro

Director executiv

Servicii interne

Carmen Ioana GHEORGHE 021.305.74.67  Carmen.Gheorghe.MB@anaf.ro

Director executiv

Juridic

 Gheorghe FURDUI  Str. Speranţei, nr.40, sector 2 020994 021.210.14.83  Gheorghe.Furdui.MB@anaf.ro

Director executiv

Trezorerie

 Cezar Daniel ABAGIU  Splaiul Unirii, nr.6-8, sector 4 040032

021.317.27.70,

021.317.27.40

 Dan.Abagiu.MB@anaf.ro

Trezorier Şef

 Victoria ŢONI  Victoria.Toni.MB@anaf.ro

Director executiv

Direcţia Regională Vamală

 Marius Ionuţ MATEI  Str. Alexandru Ivasiuc, nr.34-40, sector 6

021.599.75.23,

021.319.35.41

 Marius.Matei@anaf.ro

 Sus

Administraţia fiscală pentru contribuabili mijlocii Bucureşti

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Mădălin Cornel EFTENOIU  Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota, nr.13, sector 2 020111 021.305.74.56  Madalin-Cornel.Eftenoiu.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare 1

 Elena COMAN 021.307.57.75  Elena.Coman.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare 2

 Camelia CHIVU 021.307.57.75  Camelia.Chivu.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Maria CIOPRAGA 021.307.57.75  Maria.Ciopraga.MB@anaf.ro

 Sus

Administraţia fiscală pentru contribuabili nerezidenţi

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Şerban Andrei NISTOR  Piaţa Presei Libere nr.1, Corp C3, etaj 3, sector 1 013701 021.317.89.67  Serban.Nistor.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare - Persoane fizice

 Constantin Gabriel IORGULESCU  Gabriel.Iorgulescu.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Mariana MANEA  Mariana.Manea.MB@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare - Persoane juridice

 Vătăşoiu-Mihai GOGANCEA  Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota, nr.13, sector 2 020111 021.307.57.75  Mihai.Gogancea.MB@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 1 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Mihaela GEORGESCU Str. Caransebeş, nr.1, sector 1 012271 021.230.28.22  Mihaela.Georgescu.S1@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Mihail Bogdan GIURGEA  Bogdan.Giurgea.S1@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Luiza FRĂŢILĂ  Luiza.Fratila.S1@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Ştefan GHEORGHE  Stefan.Gheorghe.S1@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Luciana ILIESCU  Str. Londra, nr.10, sector 1 011763 021.796.51.48  Luciana.Iliescu.S1@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 2 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Daniel Florin ANGHEL  Str. C.A. Rosetti, nr.39, sector 2 020883

021.312.48.63,

021.312.73.38

 Daniel.Anghel.S2@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Constantin TĂNASE 021.310.11.36  Constantin.Tanase.S2@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Marius ENE  Str. Avrig, nr.63, sector 2 021574 021.256.99.35  Marius.Ene.S2@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Viorel Adrian MUNTEANU  Str. C.A. Rosetti, nr.39, sector 2 020883 021.312.73.38  Viorel.Munteanu.S2@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Georgeta ILIE  B-dul. Ferdinand, nr.89A, sector 2 024104 021.252.10.60  Georgeta.Ilie.S2@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 3 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Nicolae CRISTIAN  Calea Moşilor, nr.156, sector 2 020883

021.314.62.22,

021.312.52.32

 Nicolae.Cristian.S3@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Diana Bianca MUNTEANU  Bianca.Munteanu.S3@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Marius ANDRONE  Piaţa Alba-Iulia nr. 6, Bl. I 5, tronson 1+2, sector 3 031104 021.340.22.65  Marius.Androne.S3@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Teodora TCACIUC  Calea Moşilor, nr.156, sector 2 020883

021.314.62.22,

021.312.52.32

 Teodora.Tcaciuc.S3@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Carmen GEGEA  Str. Cireşului, nr.6, sector 2 024104

021.337.15.94,

021.337.15.96

 Carmen.Gegea.S3@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 4 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Delia CONSTANTINESCU  B-dul. Constantin Brâncoveanu, nr.2, sector 4 041447

021.332.49.20,

021.332.63.53

 Delia.Constantinescu.S4@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Carmen Silvia SOARE  Şos. Berceni, nr.104, sector 4 041919 021.319.39.43  Silvia.Soare.S4@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Dan HOTINCEANU  B-dul. Constantin Brâncoveanu, nr.2, sector 4 041447

021.332.30.52,

021.332.63.53

 Dan.Hotinceanu.S4@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Corina GRAURE  Şos. Berceni, nr.104, sector 4 041919 021.319.39.41  Corina.Graure.S4@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Sorin ION  B-dul. Pieptănari, nr.31, sector 5 050251

021.337.15.94,

021.337.15.96

Sorin.Ion.S4@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 5 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Marinel NEDELUŢ  Calea 13 Septembrie, nr.225, bl.V54, sector 5 050735

021.410.49.41,

021.410.06.12,

021.410.41.94

 Marinel.Nedelut.S5@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Daniela PIETRICICĂ  Daniela.Pietricica.S5@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Aurelia TĂNASE  Aurelia.Tanase.S5@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Sorin Cristian GIUVELEA  Sorin.Giuvelea.S5@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Nicoleta Sonia APOSTOL  B-dul. Naţiunilor Unite, nr.6-8, sector 5 050122

021.337.28.84,

021.335.64.98

 Nicoleta-Sonia.Apostol.S5@anaf.ro

 Sus

Administraţia sector 6 a finanţelor publice

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Adriana Smaranda PETRE  Str. Popa Tatu, nr.7, sector 1 010801

021.315.32.69,

021.315.32.70

 Adriana.Petre.S6@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Giuliano Nicuşor VLAD

021.315.32.70,

021.314.48.93

 Giuliano.Vlad.S6@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

 Marius MANDEA

021.312.68.76,

021.314.48.93

 Marius.Mandea.S6@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Ruxandra Liana DUNICĂ 021.311.15.02  Ruxandra-Liana.Dunica.S6@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Trezorerie

 Nicolae IANCU  Calea Giuleşti, nr.3, sector 6 060251

021.316.12.38,

021.316.12.46

 Nicolae.Iancu.S6@anaf.ro

 Sus

Administraţia judeţeană a finanţelor publice Ilfov

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail

Şef administraţie

 Virginia VELICAN  Str. Lucreţiu Pătrăşcanu nr.10, sector 3 030507 021.340.51.81  Virginia.Velican.IF@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane juridice

 Daniel BOGACIU  -  Daniel.Bogaciu.IF@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare persoane fizice

Marius ARGEŞEANU  -  Marius.Argeseanu.IF@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Colectare contribuabili mijlocii

Silviu Mihai TRUŢESCU  -  Mihai.Trutescu.IF@anaf.ro

Şef administraţie adjunct

Inspecţie fiscală

 Florian CĂLINA  -  Florian.Calina.IF@anaf.ro

Trezorier Şef

 Bogdana MOCANU

021.340.55.01,

021.340.55.02

 Bogdana.Mocanu.IF@anaf.ro

 Sus

Biroul de presă şi relaţii publice din cadrul D.G.R.F.P. Bucureşti

Funcţia Prenume şi nume Adresa Cod poştal Telefon/ Fax Adresa e-mail
Şef birou  Ioan Traian CUC  Str. Prof. Dr. Dimitrie Gerota, nr.13, sector 2 020111

021.307.57.52,

021.305.74.44

 Ionut.Cuc.MB@anaf.ro

 Sus